Aili Puss

Aili Puss on 15-aastase juuksuri- ja koolitajakogemusega soenguvõlur, kes on teinud edukalt koostööd ghd ja teiste tuntud soengubrändidega Eesti, Poolas, Saksamaal ja Lätis. Aili õpetaja ja mentor on Sharon Blain. Tema trumbiks on oskus teha tõelist soengukunsti järgides SBE pikkade filosoofiat, juuste struktuuri ning mitmesuguseid tehnikaid. Viimase kolme aasta jooksul on ta olnud Sharon Blaini juhtiv assistent kõigil tema globaalsetel koolitustel ning alates 2018 on ta ka Sharon Blaini meekonna koolitaja.

Ailil on Tallinnas oma juuksekunstiakadeemia Hair Art Academy, kus ta tõelise kunstnikuna inpireerib õpilasi oma mitmekülgsete oskuste ja juuksuritehnikatega. Tema uuendusliku lähenemise pikkadele juustele hõlmab kogu spektrit – alates pruudi- ja punase vaiba soengustiilidest kuni äärmusliku avangardini. Ailil on võime inspireerida, motiveerida ja luua.


With 15 years of hair styling and educational experience, she is an educator and platform artist for GHD and many major product brands throughout Estonia, Poland, Germany and Latvia.

Trained personally by Sharon Blain, Aili excels in the delivery of the SBE long hair philosophy, structure and techniques. She is the lead assistant for Sharon on all her global tours for the past three years.

The founder of Hair Art Academy in Tallinn, she is a true artist, who’s scope of diverse skills and hairdressing techniques has earnt her respect as an educator and mentor. Her innovative approach to dressing long hair covers the full spectrum from stunning bridal and celebrity red carpet hair styles and extreme but beautiful avant-garde dressing.

Aili has the ability to inspire, motivate and grow confidence in all her students.